TKMTD & Türk Kan Vakfı Söyleşi Günleri

Sevgili Kan Bankacılar;

Pandemi nedeniyle ara vermek zorunda kaldığımız söyleşi günlerimize yeniden başlıyoruz. Bu kez önceki yıllardan farklı bir yol izlemeye karar verdik. Yeni dönemdeki konu başlıklarımızı sadece alanımızla ilgili olarak değil, bilim, sanat, genel kültür vb sohbet ve tartışmalarla renklendirmeyi planladık.

Öyle yoğun günler yaşıyoruz ki arada bir de olsa biraz rahatlamak hepimize iyi gelir diye düşünüyoruz. Pandemi bizden çok şey aldı; bir araya gelmeye, sohbet etmeye hasret kaldık. Şu da bir gerçek ki pandemi bizlere gidemediğimiz toplantılara “online” katılabilme olanağını sundu. Pandemiden sonra yeniden başlayacağımız söyleşi günlerinin ilkini pandemiden birkaç ay önce taşındığımız yeni dernek merkezimizde yapmak istiyoruz. Mazeretleri nedeniyle gelme olanağı bulamayan dostlarımızın da “online” olarak bizlere eşlik etmelerinden mutluluk duyacağız.

İlk toplantımız korkutucu bir konu olsun, sonra sosyal söyleşi ile tatlandıralım diyoruz, ne dersiniz? Örneğin; 16 Nisan 2024 Salı günü saat 18.00’de sizi davet etsek; hem sohbet etsek, hem sıcak bir şeyler içsek sonra da Sevgili Hülya Bilgen’i ilginç sunumuyla izlesek diye düşündük. Katılımlarınızla bu etkinliği onurlandırmanızı bekliyoruz.

Uzm. Dr. Ramazan ULUHAN
Türkiye Kan Merkezleri ve Transfüzyon Derneği (TKMTD)
Yönetim Kurulu Başkanı

Toplantı Gündemi:
Moderatörler : Dr. Ramazan ULUHAN – Dr. Nil Banu PELİT
18:00 - 18:45 Başımızın belası: Malpraktis (Dr. Hülya BİLGEN)
18:45 - 19:30 GÖRÜŞ/ÖNERİLER ve TARTIŞMA

Toplantı Yeri:
Tarih : 16 Nisan 2024
Saat : 18:00 – 19:30
Toplantı Yeri : TKMTD & Türk Kan Vakfı Merkez Binası Adres : Koşuyolu Mah. Salih Omurtak Sok. No:18/1 Kadıköy/ 34718 İSTANBUL

Not : Söyleşi günlerine katılacak olan katılımcılarımızın kaç kişi katılacaklarını organizasyon hazırlıkları için dernek sekretaryasına e-mail veya telefon ile bildirmeleri konusu önemle rica olunur.

Telefon: 0216 414 44 17 – 0543 870 13 80
E-mail: kmtd@kmtd.org.tr

Comments are closed.

20240615