Merhabalar,
Bu kez sorunlarımızı değil özlemimizi paylaşmak için söyleşeceğiz. TKMTD’yi eskiden tanıyanlar bir yıldır bir yanımızın eksikliğini bilirler. Geçen yıl 8 Ağustos’ta, hem de doğum gününde, çok sevdiğimiz, her yönüyle bizi aydınlatan sevgili kardeşimizi, dostumuzu kaybettik. Onu hüzünle değil, özlemle, sevgiyle ve güzel anılarla anmak istiyoruz. Sizlerin kürsünün önünde gördüğünüz, akıcı anlatımıyla tanıdığınız, her sunumunun sonunda...
Devamını Oku